יום ג', טז’ בשבט תשע”ט
חג החנוכה, חג האורים נחגג במשך שמונה ימים. ימים אלה הם ימי הודאה, שאותם תיקנו חכמי ישראל בזמן בית המקדש השני, לזכר ניצחונם של החשמונאים במרד נגד היוונים, חנוכתו מחדש של בית המקדש ונס פך השמן. החג מצוין באמירת הלל והודאה וכן בהדלקת נרות חנוכה, בשמונת הימים מכ"ה בכסלו עד ב' בטבת או ג' בטבת, חנוכה נחשב כמצווה דרבנן.
קרא עוד....
דמויות חמ"ד לשנת תשע"ט
קרא עוד....
תלמידים והורים יקרים שימו לב! בתאריך 29.11.18 כא' בחשון תשע"ט בשעה 17:00 ייערך ב"ה תרגיל למידה בשעת חירום. על כל תלמיד לענות על המשימה בפורום. בהצלחה!
קרא עוד....
קרא עוד....
יום שישי האחרון ערב שבת קודש פרשת ויחי, התכנסו הורי ותלמידי כיתה ו בנים בבית הכנסת לסיום מסכת ולסעודת מצווה. התלמידים לומדים בבוקר של ימי ראשון ושני משנה בקיאות והעשרה תורנית עם המורה מרדכי ליברטי. התלמידים וההורים קיימו את סיום המסכת ברכות ברוב עם, וכן לווה בסעודה כיד המלך אותה ארגנו התלמידים וההורים בסיועה של מחנכת הכיתה מירב אילוז. רב בית הספר משה קבלה ברך את התלמידים על הזכות לסיים מסכת ודיבר מענייני היום בפרשת השבוע, התלמידים ברכו את הברכות לפי סדר מג"ע א"ש ישר כח להורים שדאגו לכיבוד ובראשם לגברת אורלי אחרק
קרא עוד....
מנהיגי חינוך יקרים, ברכות וה' עמכם! זו השנה הרביעית שכל משפחת החמ"ד- הורים, מורים ותלמידים, מגני הילדים ועד הבוגרים שבמכללות, מקדישים שנה ללימוד על אודות דמות של מנהיג ציבור בציונות הדתית. תכנית זו, של לימוד אודות מנהיג רוחני לאומי נועדה להעמיק ולהעצים, בקרב כלל תלמידי החמ"ד, את מידת ההזדהות עם חזון החמ"ד המחדד ומפרט את ערכי הציונות הדתית. בשנה הקרובה נלמד ונכיר את דמותו של הרב שאול ישראלי זצ"ל שנפטר לפני עשרים שנה.
קרא עוד....
כתבו עלינו בעיתון
מרחבי כיתות
תחומי דעת
דפי השבוע
פינת היועצת
ספרייה
אינטרנט בטוח
פינת רב בית הספר
מועצת תלמידים
ארכיון
למידה בשעת חירום